Boyun Germe Ameliyatı

Boyun Germe AmeliyatıYaşlanma belirtisinin en göze çarpan bölgesi  boyun bölgesidir. Boyun sarkması genetik sebeplerden kaynaklanabildiği gibi kilo alıp vermeye bağlı olarak da gelişebilir. Boyunda gevşemeler, sönük balon görüntüsü, fazla yağ dokusu,belirgin bıdık yapısı gibi sorunlar boyun germe operasyonlarının yarattığı sorunlardır.

Cerrahi Boyun Germe Operasyonları

Boyun bölgesi yüzün devamı niteliğinde olan bir bölgedir. Uzmanlar boyun germe operasyonunun yüz germe operasyonu ile birlikte yapılmasını tavsiye ediyor. Boyun germe lokal ve genel anestezi altında başlar. Kulak önünden başlanarak, kulak arkasına, saç bölgesine doğru yapılır. Sarkan forumunu kaybeden kas yapısına gergin bir görüntü verilir. Fazla yağ dokusu derinin uygun yerinden kesilerek atılır. Boyun germe ameliyatı sonrası ödem ve moruklar görülebilir. Hastanın sağlık durumuna göre operasyondan sonra hasta taburcu edilebilir.

Boyun Germe Ameliyatını Kimler Yaptırmalı?

1- Boyunda kırışıklık, sönmüş balon görüntüsü ve forum kaybı yaşayanlar

2- Boyun kaslarında deformasyon görülenler

3- Hindi boyun görüntüsünde olanlar

4- Sarkan tükürük bezi olanlar

Örümcek Ağı Estetiği ile Boyun Germe

Örümcek ağı estetiği ile boyun germe cerrahisi yapılmadan boyun bölgesindeki sarkmalardan kurtulabilirsiniz. Hasta ameliyat olmadan boyun germe konforuna kavuşur. Hastanın boyun bölgesindeki deformasyonlar tedavi edilir.  Hastanın boyun bölgesindeki deformasyona durumuna göre cilt alt dokusuna ince uçlu iğneler yerleştirilir. Bu operasyondan sonra sosyal hayatınıza geçiş yapabilirsiniz. Herhangi bir pansuman ve sargı bezine ihtiyaç duymaksızın hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir