Genital Estetik

Genital Estetiği Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Genital EstetikGenital estetik ameliyatı kadın cinsel organında doğuştan ya da yıllar içinde meydana gelen değişiklikleri gidermek amacıyla yapılan cerrahi operasyonlardır. Genital sorunlar kadında psikolojik ve sosyal yönden sorunlar yaşamasına neden olur. Çiftlerin cinsel yaşantısı da bu durumdan etkilenir.  Genital estetik yüz bölgesi gibi vajinanın gençleşmesini ve forumda kalmasını sağlar.

Vajina Güzelleştirme ve Bölgenin Olası Sorunları

Doğum sonrası vajinal doku, pelvik taban, pelvik kaslarda gevşeme  kadınların yaşadığı büyük sorunlardır.  Bu durum çiftlerin tatmin olamadığı cinsel yaşamlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu bölgede idrar kaçırma sorunları gözlemlenir.

 Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

Genital estetik total bir uygulama işlemidir. Bölgede ortaya çıkabilecek sorunlar tespit edilir ve sorunlara çözüm üretilir. Genel anestezi altında örümcek ağı tekniği, yağ transfer tekniği, lazer ve radyo frekans yöntemleri  kullanılır.

Genital Güzelleştirme Vajina Daraltma

Vajina daraltma operasyonu sağlıklı bir cinsel hayata kavuşmanızı sağlar. Kontrolsüz doğumlar, yüksek kilolu bebekler, fizyolojik yaşlanmalar, hormonel dalgalanmalar gibi bir çok olumsuz durum vajina daralmasına neden olur.  Vajina gevşeme sorunları çiftlerin cinsel yaşamda alması gereken hazları alamamasına neden olur. Kesi yapılmadan uygulanan operasyonlar sonunda kişi1 hafta sonra cinsel yaşamına devam edebilir.

Genital Güzelleştirme ve İdrar Kaçırma

Genital estetik operasyonları idrar kaçırma problemlerine de çözüm üretir. Kontrolsüz geçen zor doğumlar, menopoz, fazla kilo, gebelik idrar kaçırma sebepleri arasında yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir