Kaş Germe

Kaş Germe Estetiği

Kaş GermeKaş germe kaş kaldırma, gözleri gölgeli gösteren kaşları, yüze kızgın ve yorgun imajı veren formunu kaybetmiş kaşlara yapılan bir operasyondur. Yüz ve göz güzelliğine önem veren kişiler kaşlarına taze ve aydınlık bir görüntü verip estetik bir görünüme kavuşabilir. Güneşe maruz kalan, kilo dalgalanmasıyla gençliğini kaybeden kaşlarda bir süre sonra kırışıklıklar meydana gelir. Kaş germe operasyonları ile pürüzsüz bir alın, gergin bir kaş ve güzel bir yüz görünümüne sahip olabilirsiniz. Öfkeli ve üzgün görünümler kaş kaldırma operasyonu ile düzelebilir.

Kaşlar neden düşer?

Yaşlanmaya bağlı olarak zamanla kaşlar düşmeye başlar. Kaş bölgesinde yer alan dokular yaşlanmayla birlikte zayıflamaya başlar. Yumuşak dokuya sahip olan kaş bölgesindeki bu zayıflama kaşların zamanla düşmesine neden olur. Düşen kaş kişiyi olduğundan yaşlı gösterdiği gibi yorgun ve bitkin bir görünüm kazandırır.

Kaş Kaldırma Operasyonu Nasıl Yapılır? 

Kaş germe operasyonu ile alındaki belirgin yatay kırışıklıklar azalır. Kaşlar doğal kemerlerine yeniden kavuşur. Endişeli ve yorgun görünümden çıkan kişi taze bir yüz görünümüne kavuşur. Kaş germe operasyonları kesici delici alet kullanılmadan iple kaş alma tekniği uygulanarak yapılır.

İple Kaş Kaldırma Estetiği nedir?

İple kaş aldırma tekniği ile hastalar maksimum konfor ile çağdaş bir görünüme kavuşabilir. İple kaş aldırma tekniğinde saç çizgisinin içine mikro cihazlarla giriş yapılıp düşen kaşlar kafatasına sabitlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir