Kepçe Kulak Ameliyatı

Lazerle Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe Kulak AmeliyatıLazer tedavisi ile kepçe kulak görünümünden sonsuza dek kurtulabilir estetik açıdan güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hangi yaşta olursanız olun kepçe kulak kişide ciddi özgüven sorununa neden olur. Çağdaş teknoloji yöntemleri kullanılarak lazer tedavisi ile kepçe kulak sorunu ortadan kaldırılabilir.

Kepçe kulak sorunu aileden kalıtımsal olarak geçer. Kulağın olması gerekenden fazla açı yapmasından kaynaklanan sorun kişide ciddi sorunlar oluşmasına neden olur. Sosyal yaşamda kişinin estetik görünümünü bozan kepçe kulak artık lazer tedavisi ile kesin olarak çözüme kavuşur.

 Lazerle kepçe kulak operasyonu nedir?

Lazerle kepçe kulak ameliyatı son teknolojik cerrahi operasyondur. Klasik kepçe kulak ameliyatında kesiler lazer teknolojisi ile yapılır. Bu yüzden kanamalar ve kesik izleri kalmaz. Kepçe kulak sorununa geçici değil ömürlük çözüm üretilir.

Lazerle kepçe kulak operasyonu nasıl yapılır?

Genel anestezi ya da lokal anestezi uygulanarak kepçe kulak ameliyatı yapılır. Kulak arkasına lazerle atılan kesiler kulağın kepçelik durumuna göre kıkırdaklar yumuşatılır. Fazla doku alınır.

Lazerle kepçe kulak operasyonun avantajları nelerdir?

Hastaya iyileşme döneminde büyük fayda sağlar. Sürecin kısa ve acısız olması en büyük avantajıdır. Dikiş ve neşter kesilmesi olmadığı için pansuman yapmaya gerek yoktur. Hasta iyileşme döneminde kan kaybetmediği için morarma ve şişlikler oluşmaz. Hastanın kısa sürede toparlanıp yaşantısına dönmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir